Назад
Електронні петиції

Команда «5х5» представить Енергодар на всеукраїнському фестивалі КВН

Дата публікації: 05.04.2019

   4 квітня у Палаці культури «Сучасник» відбувся міський конкурс КВК до Дня сміху «Покоління Z обирає…». Конкурс проводиться щороку серед учнів навчальних закладів за підтримки відділу сім’ї та молоді Енергодарської міської ради.  
   З початком веселих змагань учасників привітала член журі - начальник управління освіти міської ради Світлана Букреєва.
   За перемогу боролися три команди: «Агенство Недоюмора «5х5» (ЕНВК №5), «Завтрашній день» (Енергодарський багатопрофільний ліцей) та «Чебуреки» (ЕНВК «ЗНЗ-МНВК»). Учасники змагалися у 6 конкурсах: «Візитка», Розминка «Давай зробимо селфі!», конкурс капітанів «Блогер», «Кіно» та «Домашнє завдання». Усі команди продемонстрували свої акторські здібності, креативність, творчість та винахідливість, вміння смішно та актуально жартувати. За підсумками конкурсу перше місце виборола команда ЕНВК №5 «Агенство Недоюмора «5х5». 
   Кожна команда отримала пам’ятні подарунки від виконавчого комітету Енергодарської міської ради.
  Переможці представлятимуть Енергодар на Всеукраїнському культурно-мистецькому конкурсі для творчо обдарованих дітей та молоді «Жар-птиця» в курорті Затока Одеської області. Слід зазначити, що команда «5х5» вже вдруге братиме участь у всеукраїнському фестивалі: минулого року енергодарські школярі вибороли «бронзу» конкурсу.