Назад
Електронні петиції

«KIDENERGY» - новий молодіжний проєкт для втілення корисних ідей

Дата публікації: 13.09.2021

    Минулої неділі в освітньому просторі «Rezident», що успішно функціонує й розвивається в інституті ім. Рема Хеноха, за підтримки ДТЕК Запорізька ТЕС та Енергодарської міської ради стартував ще один корисний проєкт - «KIDENERGY». 
    На підлітків чекають цікаві тренінги з робототехніки, 3D-моделювання. Дітей навчать азам фінансової грамотності та плануванню, комунікаційним та лідерським навичкам. Потренують не боятися публічних виступів та покажуть, як стати блогером у соціальних мережах, ближче познайомлять з професією журналіста. 
    Ініціаторками цього проєкту виступили Уляна Коробчук та Марина Твердохліб. Їм на допомогу прийдуть залучені викладачі - це відомі в місті та успішні активісти, громадські діячі. Вони будуть залучені у ролі тренерів та дорослих наставників. 
   Привітати молодь та організаторів зі стартом проєкту прийшли перший заступник міського голови Іван Самойдюк, секретар Енергодарської міської ради Володимир Тимошенко, в.о. директора ДТЕК Запорізька ТЕС Максим Шевцов, директор ЕІДМУ Володимир Ткаченко, які пообіцяли сприяти реалізації найкращих ідей. Тож школярам залишається ці ідеї генерувати, та за допомогою дорослих, втілити їх у життя.