Електронні петиції

Грант для студентів Енергодара для сплати навчання у 2019-2020 роках

Дата публікації: 21.02.2019
    До уваги студентів Енергодара, що навчаються у вищих навчальних закладах України, очної та заочної форм навчання.
    Запрошуємо Вас взяти участь у конкурсі, переможець якого отримає грант (стипендію) на сплату одного року навчання в українському вищому навчальному закладі. Оплачується навчання як в державних, так і в комерційних вищих навчальних закладах, для студентів очної та заочної форм навчання, для контактників та бюджетників*.
   *Студенти, що навчаються за рахунок бюджету, можуть отримати сплату додаткового навчання, наприклад іноземної мови, програмування, маркетингу, тощо.
    Участь у конкурсі безкоштовна. Загальна сума призового фонду (гранти на навчання та заохочувальні призи) складає понад 50 000 гривень.
    Для участі студентам необхідно зареєструватися на сторінці проекту грантодавців з обраною темою та підготувати відповідну роботу:
https://creditpanda.com.ua/ua-scholarship/
https://turbozaim.com.ua/grant-ua/
https://loomhosts.com/uk/scholarship-ua/
    Переглянути прес-конференцію з приводу старту Scholarship-2019 можна за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=3gxofGBpP0Q . 
    Переглянути, як проходив Scholarship-2018 у минулому році, хто зі студентів та з яких навчальних закладів переміг – можна за посиланням: https://www.scholarship.in.ua/uk/vesna-2018-2/.   
    Запитання та роботи можна надсилати через сайт або на пошту: grant@scholarship.in.ua