Назад
Електронні петиції

Жительку Енергодара привітали з 90-річним ювілеєм

Дата публікації: 19.11.2018

    19 листопада 2018 року керуючий справами виконавчого комітету Енергодарської міської ради Володимир Біряк привітав із 90-річним ювілеєм жительку міста Ружнікову Тетяну Григорівну.
    Тетяна Григорівна народилася 17 листопада 1928 року в селі Українська Буйловка Підгоренського району Воронезької області. До початку війни закінчила п’ять класів. У 1942 році була евакуйована до села Широкого Ольховського району. Після звільнення Воронезької області від фашистських загарбників у березні 1943 року повернулася до рідного села.
     У 1945 році вступила до Павлівського медичного училища, згодом працювала у колгоспі медичною сестрою.
    У 1966 році Тетяна Григорівна виїхала до міста Бурштина Івано-Франківської області. Працювала у відділі робітничого постачання, пізніше - прибиральницею в управлінні будівництва Бурштинської ДРЕС. У 1990 році вийшла на пенсію, у 2000 році переїхала до міста Енергодара. Нагороджена ювілейними медалями.
     Володимир Біряк привітав ювілярку зі святом, побажав міцного здоров’я, подякував за життєвий досвід та трудові здобутки, вручив пам’ятний подарунок та квіти від виконавчого комітету.
     До привітань приєдналися голова ради Енергодарської міської організації ветеранів Надія Іванісова та солісти вокального ансамблю “Колорит”, які виконали для Тетяни Григорівни улюблені пісні воєнних років.