Назад
Електронні петиції

В Енергодарі відбувся турнір з мініфутболу на Кубок міського голови

Дата публікації: 17.09.2021

   17 вересня на футбольному полі Енергодарського навчально-виховного комплексу №5  відбувся турнір з мініфутболу на Кубок міського голови Енергодара.  Учасниками змагань стали 7 команд учнів п’ятих класів закладів загальної середньої освіти нашого міста. Головним суддею турніру був призначений Денис Шопов.
   З початком турніру всіх його юних учасників привітав міський голова Дмитро Орлов: 
   «Я радий бути сьогодні та цьому спортивному святі. В такому форматі – за нашою спільною ініціативою з управлінням освіти, воно проводиться вперше. І  я дуже хочу, щоб надалі цей турнір став традиційним і проходив щороку. Учасникам я бажаю удачі, чесної, динамічної та максимально безпечної гри. Нехай переможуть найсильніші!»  
    Привітання прозвучали і від начальника управління освіти Світлани Букреєвої, яка подякувала Дмитру Олеговичу за підтримку турніру  та висловила впевненість, що такі змістовні спортивні заходи об’єднують дітей та надихають їх на нові перемоги.
    Протягом дня шкільні команди завзято боролися за першість у турнірі. Були визначені найсильніші гравці кожної з команд. А за підсумками всіх зіграних матчів призові місця розподілилися наступним чином. Перше місце та Кубок міського голови отримала команда ЕНВК №5.  Їй поступилася команда багатопрофільного ліцею, яка посіла друге місце.  І замикає тройку лідерів турніру команда ЕНВК №1. 
    І переможці, і учасники турніру з мініфутболу на Кубок міського голови отримали пам’ятні нагороди, медалі та солодкі подарунки.