Назад
Електронні петиції

Енергодарську пенсіонерку, яка потребувала соціальної допомоги, направлено до Бердянського пансіонату

Дата публікації: 06.11.2018

    Багатьом енергодарцям відома історія літньої жительки Енергодара Шкрум Клавдії Микитівни, яка протягом кількох місяців була кинута напризволяще. Проживаючи у гуртожитку за адресою проспект Будівельників, 3 80-річна жінка була прикута до ліжка і за станом здоров'я не могла доглядати за собою. Спеціалістами управління праці та соціального захисту населення Енергодарської міської ради було підготовлено пакет документів до Департаменту соціального захисту населення Запорізької обласної державної адміністрації.
     Як повідомила начальник УПСЗН Олена Смірнова, питання нарешті вирішилося позитивно. 6 листопада 2018 року Клавдію Микитівну направлено до Комунального закладу «Бердянський геріатричний пансіонат» Запорізької обласної ради. Напередодні соцпрацівники допомогли жінці отримати пенсійну виплату.
   Бердянський геріатричний пансіонат - це установа, де проживають майже 500 людей похилого віку, у тому числі, з обмеженими фізичними можливостями. Тепер жителька Енергодара зможе отримати кваліфіковану медичну допомогу, належний догляд і буде перебувати під наглядом фахівців.