Назад
Електронні петиції

Енергодарський пологовий будинок готовий приймати породіль Кам’янсько-Дніпровського району

Дата публікації: 27.03.2019
     26 березня 2019 року міський голова Павло Музика провів робочу нараду за участю голови Кам’янсько-Дніпровської районної державної адміністрації Валерія Свєшнікова та головного лікаря районної лікарні  Юрія Голуба. 
    У ході наради було обговорено питання щодо можливості розгляду передачі повноважень з надання медичних послуг від Кам’янсько-Дніпровського пологового відділення до Енергодарського пологового будинку. 
    Таке рішення пов’язано із реформуванням медичної галузі, закриттям районного пологового відділення та створенням госпітального округу, центром якого стане місто Енергодар. У рамках створення округу у місті буде відкрито багатопрофільну лікарню інтенсивного лікування для обслуговування жителів міста та регіону. Після укладання договору з Національною службою здоров’я України міська лікарня зможе отримати нове обладнання та фінансування з державного бюджету.
  В середньому Кам’янсько-Дніпровське відділення приймає близько 170 пологів на рік, енергодарське – 500-600. Прийняття повноважень від районного відділення не стане суттєвим навантаженням на міський пологовий будинок, втім, дозволить претендувати на додаткове фінансування з державного бюджету. 
За підсумками засідання вирішено розглянути та опрацювати пропозицію від Кам’янсько-Дніпровської районної адміністрації відповідно до чинного законодавства.