Назад
Електронні петиції

Енергодарський НВК №9 відзначив 35-річний ювілей

Дата публікації: 15.04.2019
      Дитячий садок №9 працює з березня 1984 року. Його відкриття співпало з пуском першого блоку Запорізької АЕС. Пізніше на базі закладу створено навчально-виховний комплекс «дитячий сад – школа». З дня заснування колектив очолює учитель-методист, спеціаліст вищої категорії, відмінник освіти України, заслужений працівник освіти України Валентина Деркач.  На сьогодні в НВК навчається та виховується 370 дітей. У закладі успішно впроваджуються нові програми та методики освітянської роботи, інноваційні форми роботи та організації дозвілля дітей. За роки існування заклад неодноразово ставав переможцем та лауреатом численних конкурсів обласного та всеукраїнського рівня.
       Працівників закладу з ювілейною датою привітали виконувач обов’язків міського голови Леся Нікітіна та заступник міського голови Андрій Терентьєв. 
   Почесними грамотами Енергодарської міської ради та Листами подяки міського голови відзначені працівники закладу, які багато років віддали вихованню підростаючого покоління. Нагрудним знаком Енергодарської міської ради “Кращий працівник” та пам’ятним подарунком нагороджено інспектора з кадрів та діловодства Тетяну Агапову та вихователя Галину Олексій.