Назад
Електронні петиції

Енергодарський міський голова зустрівся з директором польської Фундації Slowbeskid Маугожатою Халковською

Дата публікації: 08.11.2018

   8 листопада 2018 року міський голова Павло Музика зустрівся з директором Фундації Slowbeskid Маугожатою Халковською та головою громадської організації «Енергодарський клуб польської культури імені Генрика Сенкевича» Людмилою Костушевич. 
   Міський голова та почесна гостя з Польщі обмінялися пам’ятними подарунками, а також обговорили питання щодо шляхів налагодження польсько-українських взаємовідносин. 
  Маугожата Халковська подякувала міському голові за підтримку польської діаспори у місті Енергодарі. У рамках партнерства Енергодара та польського міста Кросно цього року відбулися гостьові візити учнів та педагогів естетичних шкіл з міста Енергодара до Кросно. У жовтні юні художники і музиканти з Польщі завітали до нашого міста, де мали можливість поспілкуватися та обмінятися досвідом з вихованцями музичної та художньої шкіл. Польські гості були приємно вражені рівнем організації прийому, за що висловили подяку міській владі та колективам закладів культури міста Енергодара. 
    Павло Музика підкреслив готовність до подальшої плідної співпраці для підтримки дружніх стосунків з польськими містами-побратимами.