Назад
Електронні петиції

Енергодарських педагогів та батьків вчили психологічним прийомам

Дата публікації: 26.10.2018

    25 жовтня 2018 року в Енергодарській багатопрофільній гімназії «Гармонія» відбувся перший міський фестиваль «Психологічний фрістайл», організований Науково-методичним центром управління освіти міської ради. 
    Участь у фестивалі взяли більше 150 осіб, серед яких представники усіх навчальних закладів міста, а також батьки учнів. Мета заходу — підвищити психологічну готовность педагогів до реалізації завдань Концепції Нової української школи, сприяти взаємодії сім’ї та школи,  навчити педагогів і батьків психологічним прийомам і технікам рефлексії, саморегуляції та позитивного сприйняття світу. Ідея проведення заходу виникла після відвідування енергодарськими психологами подібного заходу у місті Запоріжжі.
    Програма фестивалю складалася з 9 різноманітних майстер-класів. Учасники мали можливість самостійно обрати майстер-клас, який зацікавив та дізнатися про інклюзивну освіту, особливості спілкування з підлітками, навчитися психологічному розвантаженню. Інструменти, якими користувалися у роботі, теж виявилися дуже різними: фарби, глина, пісок та багато іншого.
    Кожен мав можливість дізнатися про нові форми роботи, які зможе використати у своїй практиці, поділитися власним досвідом та враженнями. Завершився фестиваль яскравим флешмобом учасників.