Назад
Електронні петиції

Енергодарських підприємців поінформували про порядок проведення перевірок дотримання трудового законодавства

Дата публікації: 29.11.2018

    28 листопада 2018 року під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Алли Біленької відбулося чергове засідання міської Координаційної ради з питань розвитку підприємництва. У засіданні взяли участь представники Запорізької регіональної ради підприємців при ОДА. До порядку денного внесено 7 питань.
    Члени Координаційної ради заслухали інформацію представника КП “Комунальні системи” щодо роботи комунального підприємства, зокрема,  щодо надання послуг підприємцям.
    Директор КП “Тепловодоканал” Олександр Грєшилов надав роз’яснення з питання щодо транзиту тепла та установлення тарифів на теплопостачання. На позачерговій 26-й сесії Енергодарської міської ради було прийнято рішення щодо передачі комунального майна з балансу КП «Підприємство комунальної власності» на баланс КП «Тепловодоканал». У зв’язку з цим підприємством розпочато підготовку дозвільної документації та пакету документів для отримання ліцензії. У наступному році буде розраховуватись новий тариф на надання послуг. Окрім того, у 2019 році підприємство планує відновити проект переведення 1 та 2 мікрорайонів міста на теплопостачання від ВП «Запорізька АЕС». Для цього буде проведено перегляд та коригування існуючих проектів з метою їх подальшої реалізації.
    Одне з питань порядку денного стосувалося заходів, спрямованих на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення. Спеціалісти управління праці та соціального захисту населення міської ради поінформували про порядок проведення перевірок дотримання вимог трудового законодавства. Цей порядок затверджено Постановою КМУ від 26.04.2017 № 295 «Деякі питання реалізації статті 259 Кодексу законів про працю України та статті 34 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні"». Постанова регламентує проведення інспекційних відвідувань та невиїзних інспектувань, які приходять на зміну плановим та позаплановим перевіркам. Перевірки здійснюються інспекторами Державної служби України з питань праці, а також інспекторами виконавчих органів місцевих рад міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад. Останні мають право перевіряти дотримання трудового законодавства тільки з питань оплати праці та оформлення трудових відносин.
    Начальник управління економіки міської ради Олена Овчатова поінформувала учасників засідання про хід виконання заходів Програми підтримки та розвитку малого і середнього підприємництва в м.Енергодарі на 2018-2022 роки у 2018 році.
    Інші питання порядку денного засідання стосувалися оренди комунального майна, стану розгляду заяв із земельних питань і прийняття рішень з них.