Назад
Електронні петиції

Енергодарська загальноосвітня школа №4 відсвяткувала 35-річний ювілей

Дата публікації: 07.10.2021

    Восени 1986-го, 35 років тому, в Енергодарі відкрилась загальноосвітня школа №4.  Це було дуже своєчасно, тому що в наше місто переїхало багато родин з дітьми після аварії на ЧАЕС. 
    В школі до сих пір пам’ятають будівельників під керівництвом Володимира Колосова (5 дільниця), а оздоблювальні роботи виконувалися під керівництвом Олександра Лєснова. Школи в той час були переповнені і  до нового закладу діти переходили цілими класами. В ЗОШ №4 налічувалося  більше 2500 учнів,  на паралелях було 13-15 класів, уроки проводилися в три зміни. 
    Першим директором школи був Вергелес Степан Григорович. Він зміг створити дружній, творчий колектив. Продовжила його справу Кузьміна Лариса Анатоліївна та заступники директора: Боровик Лілія Семенівна, Хенох Лариса Іванівна, Синиця Світлана Миколаївна, Фурлет Марія Дмитрівна, Грицун Людмила Олексіївна.  І вже понад 10 років очолює колектив закладу Воробйова Олена Дмитрівна.
    З нагоди ювілейної дати колектив ЕЗОШ №4 приймав вітання від міського голови Дмитра Орлова:
   - За минулі десятиріччя ви виховали та випустили в світ  чимало талановитих і успішних енергодарців. Багато ваших випускників працюють сьогодні в енергетичній, освітній галузях, реалізували себе в бізнесі та творчості -  сказав Дмитро Олегович у вітальному слові. - Я бажаю школі подальшого розвитку та процвітання. Здоров’я, терпіння, мудрості та енергії колективу. Щоб у вас було більше приводів пишатися своїми учнями, а вони віддячували вам своєю повагою.
   Колектив закладу, а сьогодні навчальний процес в ЕЗОШ №4 здійснюють 60 педагогічних працівників, був відзначений Почесною грамотою та цінним подарунком. Нагрудним знаком «Кращий працівник» нагороджена Поваліхіна Лариса Хадісівна.  Почесними грамотами Енергодарської міської ради та Енергодарського міського голови були відзначені найкращі представники  колективу школи.