Назад
Електронні петиції

Енергодарська поетеса Любов Яременко відзначає 80-річний ювілей

Дата публікації: 27.03.2021

         Сьогодні, 27 березня енергодарська поетеса Любов Опанасівна Яременко відзначає 80-річний ювілей. Цього дня  вона приймала вітання зі святом не лише від рідних та друзів, а й представників влади. Від імені міського голови, Енергодарської міськради та від себе особисто ювілярку привітав перший заступник міського голови Іван Самойдюк, який побажав Любові Опанасівні передусім міцного здоров’я, творчого натхнення та турботи рідних людей.

         Любов Яременко - ветеран міського поетичного клубу «Резонанс», автор ліричних віршів для дорослих, дитячих творів. На її вірші написано кілька пісень. У 2012 році був виданий збірник її поезії «Неслухняний козлик», а в 2015 році побачила світ барвиста «Абетка» для малечі. Кілька років тому вийшла її збірка віршів для дорослих «Відкриєм серце доброті, любові, радості і щастю».

         Любов Опанасівна народилася у 1941 році на Полтавщині. Після школи закінчила педагогічний інститут.    Більше тридцяти років працювала вчителем початкових класів, прищеплюючи дітлахам любов до української мови.

        У неї – троє дітей та четверо онуків, недавно народилася правнучка.