Назад
Електронні петиції

Енергодарська команда ЦСССДМ з успіхом виступила на фестивалі творчості людей з інвалідністю «Сузір'я мрії»

Дата публікації: 02.11.2018

           29-31 жовтня 2018 року команда Енергодарського міського ЦСССДМ вдруге  відвідала  Відкритий  регіональний фестиваль творчості людей з інвалідністю «Сузір’я мрій» у місті Лубни Полтавської області.
Головна мета фестивалю - сприяння розвитку процесу реабілітації та соціальної адаптації людей з інвалідністю засобами мистецтва, пошук нових талантів та їх підтримка, вдосконалення їхньої професійної майстерності у різних видах мистецтва, оцінка їхньої творчості, волі, працьовитості, реалізація стандартних правил забезпечення рівних можливостей людей з інвалідністю.
      Енергодарська команда брала участь в усіх номінаціях. Учасники арт-студії Центру (керівник - Тетяна Саломатова) представили театральну композицію «Біля криниці». Михайло Кондратюк та Юрій Савченко виконали власні вірші та авторські пісні. В номінації «хореографія» було представлено два номери. Танець «Чарівні україночки» подарували глядачам сестрички Даша та Наташа Кіріченко. Кожен з виступів енергодарської команди супроводжувався гучними оплесками. Журі відзначили високий рівень майстерності кожного виконавця. Відмітили також і учасників виставки декоративно-прикладного мистецтва. Всі учасники отримали нагороди та подарунки.
        Від організаторів фестивалю енергодарська команда отримала у подарунок екскурсію до Полтавського краєзнавчого музею імені Василя Кричевського. Енергодарці відвідали музей, в якому знаходиться унікальне зібрання предметів старовини, побуту та народного мистецтва, а також побачили найцікавіші історичні місця та пам’ятки Полтави.