Назад
Електронні петиції

Енергодарська довгожителька приймає вітання з 95-річним ювілеєм

Дата публікації: 01.10.2021

    Сьогодні, 1 жовтня, мешканка Енергодара Ганна Карлівна Синицька в колі рідних та близьких святкує поважну дату – 95-річний ювілей. 
    В нашому місті Ганна Карлівна мешкає з 2010 року. В Енергодар вона переїхала до дітей. А народилася ювілярка на Харківщині, де і пройшла її  молодість. 
   Згадує, що ці роки не були простими. Коли почалася Друга світова війна, тоді ще зовсім юна дівчина, не жалкуючи сил та здоров’я, разом с односельцями допомагала рити окопи. Дуже важко працювала вона і в колгоспі, адже сільський труд ніколи не був легким. Закінчити школу змогла вже після війни. З 1948 року працювала начальником поштового відділення, якийсь час керувала сільським клубом. На пенсію Ганна Синицька вийшла у 1996 році. 
    Привітати ювілярку з 95-річчям прийшли керуюча справами виконавчого комітету Яна Дабіжа та голова Ради Енергодарської міської організації ветеранів Надія Іванісова. Вони побажали Ганні Карлівні того, що є найціннішим в житті кожної людини – здоров’я, доброго гумору та довголіття в оточенні рідних та люблячих людей.