Назад
Електронні петиції

Енергодарцям розповіли про принципи взаємодії влади та громадськості

Дата публікації: 25.10.2018

   25 жовтня 2018 року у приміщенні Художнього виставкового залу громадською організацією “Агенція місцевого розвитку м.Енергодара” проведено тренінг з теми: “Залучення громадян до прийняття суспільно важливих рішень. Шляхи налагодження діалогу між владою та громадою”. Мета заходу — підвищити рівень знань про участь у розвитку місцевої громади, поінформувати про способи та інструменти залучення громадян до процесу прийняття рішень на місцевому рівні.

    Під час тематичної гри “Що ми знаємо один про одного і про наше місто?” учасники відповідали на запитання стосовно діяльності міських громадських організацій, впровадження Громадського бюджету, способів взаємодії влади та громади міста тощо.

   У форматі діалогу учасники ділилися своїм досвідом щодо вирішення питань благоустрою міста, дізналися про причини виникнення та способи усунення пасивності громадян, обговорили існуючі приклади співпраці влади та громади у місті Енергодарі та виконали практичну вправу “Рецепт успішної практики співпраці”.

   Остання сесія тренінгу була присвячена питанню участі громадян у прийнятті рішень на прикладі досвіду словацького міста Братислава.

   Тренінг пройшов у дружній атмосфері, учасники мали можливість  поспілкуватися, поділитися досвідом, набути нових навичок співпраці з владою, відкрити для себе нові перспективи.