Назад
Електронні петиції

Енергодарців запрошують до участі в конкурсі «Громада своїми руками»

Дата публікації: 28.03.2019

    28 березня у МПК «Сучасник» відбулася презентація щорічного конкурсу у рамках партнерства Енергодара і компанії ДТЕК «Громада своїми руками». 
    Учасників заходу привітали директор ДТЕК Запорізька ТЕС Сергій Шовгеля. перший заступник міського голови Ігор Курдя, секретар ради Леся Нікітіна. 
    Представники ГО «Агенція місцевого розвитку» розповіли присутнім про цілі та завдання конкурсу, умови участі та етапи реалізації проектів. 
   Конкурс проводиться в Енергодарі сьомий рік поспіль за підтримки компанії ДТЕК. Цього року він супроводжується рядом нововведень. Зокрема, суму на реалізацію одного проекту збільшено до 80 тисяч гривень. лючовими напрямками конкурсу залишаються енергоефективність у сфері ЖКГ та екологія. У зв'язку з цим додаткові переваги отримають проекти в цих напрямках: заявки, які стосуються енергоефективності, отримають 15 додаткових балів до рейтингу оцінок конкурсної комісії, екології - 5 балів.
   Також цього року вводиться новий підхід до подачі заявок на міні-гранти в рамках затверджених напрямків конкурсу Smart City (Розумне місто). Такі заявки отримають 10 додаткових балів.
   У 2019 році введено новий напрямок - «Підтримка громадських ініціатив в розвитку співпраці між містами та сільськими територіями». Заявки за цим напрямком також отримають додатково 10 балів.
   Окрім того, Національною комісією буде визначено 5 кращих проектів серед всіх територій-учасників. Це дасть можливість ініціативним групам додатково отримати гранти від 50 до 130 тисяч гривень.
   Надати заявку на участь у конкурсі можна через сайт соціального партнерства ДТЕК http://spp-dtek.com.ua до 1 травня 2019 року. Після онлайн-голосування 10 проектів, які наберуть найбільшу кількість голосів, отримають 5 додаткових балів до рейтингу оцінок конкурсної комісії.