Назад
Електронні петиції

Енергодарців закликають вакцинуватися аби уникнути спалаху захворюваності восени

Дата публікації: 30.07.2021
  
29 липня у виконавчому комітеті відбулася чергова робоча нарада з питань медичної галузі. 
Керівництвом СМСЧ спільно з КП «Тепловодоканал» розпочато роботу з підготовки лікарні до опалювального сезону. З наступного тижня планується розпочати гідравлічні випробування на об’єктах медико-санітарної частини, перевірку магістралей теплової мережі на предмет виявлення «слабких» місць та проведення ремонтних робіт.  
Продовжуються підготовчі роботи до початку ремонтної кампанії в СМСЧ. Цього тижня управлінням комунальної власності було оголошено тендер на проведення ремонту приміщення, де буде встановлено новий комп’ютерний томограф. Тривають тендерні процедури на виконання капремонтів покрівель господарського блоку та головного корпусу медико-санітарної частини. 
Отримано експертні висновки по проєктно-кошторисній документації щодо проведення реконструкції в будівлях амбулаторій СМСЧ та ЦПМСД з метою доступу до них маломобільних груп населення. Наступного тижня буде оголошено тендер на реконструкцію приміщення під лабораторію для проведення ПЛР-тестів.
На фінальному етапі - ремонт приймально-діагностичного відділення на першому поверсі стаціонарного корпусу СМСЧ. Як повідомив в. о. директора Святослав Струс, підрядниками завершуються роботи по усуненню виявлених зауважень. Наразі очікується поставка будівельних матеріалів. 
Виконувач обов’язків міського голови Іван Самойдюк зазначив, що ситуація з ремонтом приймального відділення СМСЧ – на постійному контролі міської та обласної влади. Керівництву лікарні доручено забезпечити оперативне щоденне інформування щодо стану завершення  робіт. 
Ситуація із захворюваністю на COVID-19 в Енергодарі стабільна: на сьогодні амбулаторно лікуються 3 особи. Однак занепокоєння викликає погіршення епідеміологічної ситуації в районі та області. Зокрема, у Велико-Білозерському районі, де зазвичай рівень захворюваності був досить низьким, за тиждень виявлено 25 нових випадків, у Кам’янсько-Дніпровському районі – 11.  До лікарні Дніпрорудного, яка визначена для госпіталізації осіб з COVID на сьогоднішній день  на стаціонарному лікуванні перебувають 7 осіб. При цьому 2 пацієнти перебувають у реанімації, 5 осіб – кисневозалежні.  
  Медики наголошують на важливості продовження профілактичних заходів з протидії COVID-19. Восени очікується нова хвиля хвороби, крім того, чимало громадян повертаються з відпочинку з-за кордону, що також створює загрозу розповсюдження інфекції. 
У зв’язку з цим керівництву СМСЧ доручено вжити заходів з підготовки персоналу та приміщень на випадок ускладнення протиепідеміологічної ситуації, перевірити всі наявні ресурси, зокрема, можливість забезпечення киснем. 
Акцентовано увагу на важливості активізації кампанії з вакцинації. На сьогодні вже щеплено 6209 енергодарців. Щеплення здійснюється вакцинами CoronaVac та AstraZeneca. Найближчим часом очікується надходження вакцини Moderna.