Назад
Електронні петиції

Енергодарців закликають укладати договори з сімейними лікарями

Дата публікації: 27.11.2018

  Шановні енергодарці!

  Комунальне некомерційне підприємство “Міський центр первинної медико-санітарної допомоги” Енергодарської міської ради запрошує Вас укласти Декларацію з сімейним лікарем, терапевтом, педіатром. 
   Станом на 27 листопада 2018 року укладено 34433 договорів, що становить 64% від загальної кількості населення. Вже 12 лікарів набрали свою кількість пацієнтів.
  У 2019 році стартує програма “Безкоштовна діагностика”. Послуги у поліклініках будуть надаватися безоплатно тільки за направленням лікаря первинної ланки  - в цьому випадку їх фінансування забезпечує Національна служба здоров’я. Таким чином, першочергово необхідно звернутися до сімейного лікаря. Адже у разі, якщо пацієнти підуть до вузькопрофільного спеціаліста без направлення, необхідно буде оплатити таку консультацію самостійно, через касу.
   З 1 січня 2019 року пацієнти зможуть отримати послуги НКП “МЦПМСД” лише після заключення декларації з лікарем, крім невідкладних станів.
   Уклавши договір з Вашим сімейним лікарем, Ви зможете звернутися до нього безкоштовно в будь-який час і отримати необхідне направлення на лікування.