Електронні петиції

«Реконструкція вулиць Енергодара - перший крок до створення комфортної і сучасної інфраструктури міста» - Павло Музика

Дата публікації: 26.03.2019

     В Енергодарі тривають роботи з капітальної реконструкції вулиці Української. Міський голова Павло Музика провів виїзну нараду з підрядною організацією, яка виконує ремонтні роботи.
    Наразі тривають підготовчі роботи на перекритій частині вулиці - від «Сільпо» до проспекту Будівельників, встановлено бетонні блоки і обмежувальні дорожні знаки. Вже виконано роботи з видалення дерев: це дозволить розширити проїжджу частину вулиці на три метри. Однак зелений фонд міста не постраждає: проект реконструкції вулиці передбачає озеленення та висадку нових дерев і рослин уздовж тротуарів.
   Також ведуться роботи по зняттю дорожнього і тротуарного покриття. Найближчим часом тут почнеться монтаж комунікацій і роботи з укладання першого шару асфальту. Завершити їх планується до початку травня. Після чого ця ділянка дороги буде відкрита, а роботи продовжаться вже на другій половині вулиці - до перетину з Молодіжною.
   Для безпеки пішоходів працівниками підрядної організації встановлюється металева огорожа навколо зони проведення ремонтних робіт.
   Крім повної реконструкції дорожнього і тротуарного покриття, розширення вулиці і заміни комунікацій, на Українській повністю реконструюють вуличне освітлення, замінивши ліхтарні стовпи на сонячні панелі.