Назад
Електронні петиції

Енергодарці знову зможуть скористатися програмою «теплих кредитів»

Дата публікації: 09.08.2021
  В Енергодарі продовжує діяти Програма стимулювання населення міста Енергодара до впровадження енергоефективних заходів на 2021-2023 роки. Метою програми є поліпшення комфорту проживання мешканців міста через зменшення споживання паливно-енергетичних ресурсів серед населення шляхом стимулювання впровадження енергозберігаючих та енергоефективних заходів.
Програмою передбачено відшкодування мешканцям частини суми кредиту, отриманого на придбання енергоефективного обладнання або матеріалів. Зокрема радіаторів, регуляторів температури повітря, вузлів обліку води та тепла, багатозонних приладів обліку електроенергії, вікон та балконних дверей з енергозберігаючим склом.
Відшкодування проводиться одноразово у розмірі 60% суми кредиту, але не більш як 8000 гривень за одним кредитним договором. Для осіб, яким призначено субсидію, відсоток відшкодування становить 80% суми кредиту, але не більше 14000 грн.
Для ОСББ відшкодування проводиться одноразово у розмірі 60%, але не більше 8000 гривень в розрахунку на одну квартиру.
 В бюджеті міста до кінця поточного року на часткову компенсацію за «теплими кредитами» для населення передбачено 50 тисяч гривень. Така ж сума передбачена для ОСББ та житлово-будівельних кооперативів.
На даний час ведеться робота щодо укладання договорів з АТ «Державний ощадний банк України»,  ПАТ «УКРГАЗБАНК», АТ КБ «Приватбанк». 
За більш детальною інформацією звертайтеся до управління економіки міської ради за адресою: вул. Курчатова, 11, каб.602, 607, тел. 6-57-54, 3-31-35.