Електронні петиції

Енергодарці продовжують звертатися на особистий прийом до міського голови

Дата публікації: 06.11.2019

  5 листопада міський голова Павло Музика провів прийом громадян з особистих питань.
  Звернення, що надійшли під час прийому, стосувалися виділення житла, відновлення роботи ліфтів, заміни трубопроводу у підвалі будинку, налагодження температури гарячого водопостачання, благоустрою тощо. 
  На адресу міського голови звернулися працівники КП «Підприємство комунальної власності» з питання щодо погашення заборгованості із заробітної плати. Після ліквідації підприємства залишилися борги по зарплаті перед тими працівниками, які не перейшли працювати на новоутворені комунальні підприємства. Павло Музика повідомив, що найближчим часом  заплановано проведення аукціону з продажу майна комунального підприємства. Отримані кошти будуть направлені на виплату зарплати працівникам. 
 У ході прийому надійшло звернення від мешканок двох ОСББ, створених нещодавно. Мешканці незадоволені якістю послуг з обслуговування будинку, а також роботою голови ОСББ, який не реагує на заяви співвласників та не забезпечує належний рівень утримання будинку. 
  З більшості питань енергодарці отримали вичерпні відповіді, інші взято під особистий контроль міського голови для відпрацювання.