Назад
Електронні петиції

Енергодарці подали для участі у громадському бюджеті понад 60 проектів

Дата публікації: 16.08.2019
    15 серпня  у виконавчому комітеті відбулося засідання Координаційної ради з питань громадського бюджету у  місті Енергодарі.
    У ході засідання було обговорено стан аналізу проектів, поданих жителями міста для участі у громадському бюджеті на 2020 рік. Загалом, цього року енергодарці подали 63 проекти, переважна більшість яких стосуються благоустрою, встановлення спортивних майданчиків, впорядкування прибудинкових територій, енергоефективності будинків. 
    Члени ради заслухали відповідальних виконавців щодо проектів, які потребують коригувань. За результатами обговорень ряд проектів направлено на доопрацювання та уточнення. Аналіз проектів триватиме до 22 серпня, після чого рішенням Координаційної ради буде затверджено перелік тих, які отримають позитивну оцінку та будуть допущені до етапу голосування. 28 серпня у фойє МПК «Сучасник» заплановано проведення Ярмарку проектів, під час якого автори презентують жителям міста свої ідеї. 
  На даний час ознайомитися з проектами можна на ІТ-платформі «Громадський проект» energy.pb.org.ua. Голосування розпочнеться 1 вересня та триватиме до 15 вересня поточного року. Після чого буде визначено перелік проектів-переможців, які фінансуватимуться у рамках громадського бюджету наступного року.