Назад
Електронні петиції

Енергодарці під час «прямої лінії» поставили міському голові запитання, які їх турбують

Дата публікації: 19.02.2021
   19 лютого під час прямої телефонної лінії міський голова Дмитро Орлов відповів на питання жителів міста. Протягом години поступило 6 звернень від громадян. Енергодарців турбувало якість роботи КП «Тепловодоканал», вирішення проблемних питань ОСББ, опломбування лічильників водопостачання, поліпшення житлових умов для особи з інвалідністю, надання матеріальної допомоги на придбання ліків, робота стихійного ринку на вулиці Козацькій.
  У ході «прямої лінії» до міського голови надійшло питання щодо встановлення додаткового освітлення на пішохідних переходах. Міський голова зазначив, що наразі міською владою та Запорізькою АЕС, яка є балансоутримувачем електромереж 3-6 мікрорайонів міста, ведеться робота з підготовки спільного проєкту заміни освітлення на переходах. Орієнтовний
термін його реалізації - навесні 2021 року.
  Ще одне звернення стосувалося вирішення проблеми безпритульних тварин. Дмитро Олегович повідомив, що найближчим часом вже заплановано проведення робочої наради, на якій, зокрема, розглянуть і питання стерилізації тварин.
   На «пряму лінію» зателефонував приватний підприємець з проханням посприяти у вирішенні земельного питання. У відповідь міський голова запросив підприємця взяти участь у черговому засіданні постійної комісії міської ради, яка опікується земельними питаннями.
   За зверненнями, що надійшли на «пряму лінію», міський голова надав ряд доручень відповідальним структурним підрозділам щодо їх детального опрацювання.