Назад
Електронні петиції

Енергодар знову підтвердив свій високий рівень інвестиційної привабливості

Дата публікації: 07.09.2021
   26 серпня, під час засідання Рейтингового комітету незалежного рейтингового агентства України «Кредит-Рейтинг», було визначено рівень інвестиційної привабливості міста Енергодара на рівні uaINV4. Це характеризує місто як високо привабливе для здійснення інвестицій у порівнянні з іншими (найвищий рівень – uaINV5, найнижчий – uaINV1). Високий рівень Енергодар втримує вже четвертий рік поспіль.
    Агентство «Кредит рейтинг» -  перше спеціалізоване рейтингове агентством в Україні, що надає послуги з визначення незалежних рейтингових оцінок кредитоспроможності суб'єктів господарювання та органів місцевого самоврядування за Національною рейтинговою шкалою, які визнаються Міністерством фінансів України.
    Рівень інвестиційної привабливості Енергодара використовується з метою  пожвавлення економічної активності у місті та сприяє подальшій прозорості міста для інвесторів. Адже кредитори та інвестори можуть належним чином оцінювати ризики та управляти ними спираючись на результати об’єктивного аналізу.