Назад
Електронні петиції

Енергодар закриють для в’їзду та виїзду на ще одні вихідні

Дата публікації: 21.04.2020
   У ході засідання оперативного штабу з ліквідації надзвичайної ситуації, пов'язаної з виникненням на території Запорізької області COVID-19, обговорено питання щодо дотримання правил карантину під час поминальних днів.
    Жителів міста та району просять цього року утриматися від відвідування місць поховань під час поминальних днів, адже це може призвести до масових скупчень та спалаху коронавірусної хвороби. 
Відповідно до рішення штабу, відвідування міського кладовища для громадян та священнослужителів заборонено до 07.00 29 квітня 2020 року. 25, 26 та 27 квітня при входах до міського кладовища чергуватимуть правоохоронці. Громадяни, які намагатимуться відвідати кладовище у ці дні, повинні розуміти, що це порушення карантину. 
Крім того, для запобігання поширенню хвороби протягом трьох днів – з 06.00 25 квітня до 00.00 28 квітня - буде заборонено в’їзд та виїзд з міста. У зв’язку з цим осіб, які проживають за межами Енергодара та планували на поминальні дні приїхати до міста, просять залишатися вдома. 
   Що стосується роботи ПРАТ «Меркурій-5», він працюватиме 22, 23 та 24 квітня із дотриманням всіх карантинних норм. Як і раніше, тут дозволено продаж тільки продуктів харчування. На період з 25 до 27 квітня включно його діяльність буде повністю припинено. Рішення щодо його подальшої роботи буде розглянуто на черговому засіданні оперативного штабу 27 квітня. 
   Енергодарців просять з порозумінням поставитися до тимчасових обмежень, адже це дозволить зменшити ризик захворюваності, зберегти здоров’я та життя.