Електронні петиції

Енергодар продовжує співпрацю з канадським проектом ПРОМІС

Дата публікації: 09.10.2019

    8 жовтня у виконавчому комітеті міської ради під головуванням міського голови П.Музики відбулося розширене засідання Дорадчого комітету з ефективного врядування та розвитку, створеного для впровадження Проекту «Партнерство для розвитку міст» (ПРОМІС) у місті Енергодарі. Участь у заході взяли представники органів виконавчої влади, проекту ПРОМІС, бізнесу та громадськості.
   Чотири роки тому Енергодар став учасником проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст», який впроваджує Федерація канадських муніципалітетів за фінансової підтримки Уряду Канади. 
    Під час засідання представники проекту ПРОМІС заслухали інформацію про стан впровадження ініціатив та проектів, що втілюються у життя за підтримки ПРОМІС та мають значний вплив на розвиток міста. Серед них: система «Відкрите місто», громадський бюджет, місцеві електронні петиції, покращення якості надання адміністративних послуг і діяльності ЦНАП, система стратегічного планування, маркетингова стратегія міста, розвиток малого та середнього бізнесу тощо.
    Завершуючи засідання, головний експерт, керівник групи експертів Проекту ПРОМІС І.Лепьошкін висловив впевненість у тому, що партнерство, координація та об’єднання зусиль суб’єктів господарювання, місцевих органів влади та громадськості Енергодара буде основою для досягнення позитивного результату при виконанні Плану дій сталості результатів впровадження проектів та ініціатив.