Назад
Електронні петиції

Енергодар приєднався до Всеукраїнської акції "Хода за свободу"

Дата публікації: 18.10.2018

         18 жовтня 2018 року на площі перед МПК «Сучасник» відбулася інформаційна акція «Хода за свободу». Акція є всеукраїнською та спрямована на підвищення рівня обізнаності населення з проблемами торгівлі людьми, поширення важливої інформації про це явище та небезпеку, що воно становить, роз’яснення громадянам видів і форм цього злочину, а також шляхів підтримки й допомоги потерпілим.
        Всеукраїнська акція «Хода за свободу» проводиться в рамках Європейського дня боротьби з торгівлею людьми, який започатковано Європейським парламентом 18 жовтня 2007 року. Україна однією з перших країн у Європі у 1998 році встановила кримінальну відповідальність за торгівлю людьми. 
     Небайдужі енергодарці, представники громадських організацій, працівники закладів та установ міста зібралися на головній площі міста. Присутніх привітав заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Андрій Терентьєв, який закликав не залишатися байдужими до цієї проблеми, інформувати знайомих про ризики роботи за кордоном, про державний захист особам, постраждалим внаслідок насильницьких дій.
        У кожного учасника заходу на правій руці видно було наліпку зі словами “ПротиДій торгівлі людьми”. Присутні тримали плакати з гаслами, а волонтери роздали перехожим інформаційні листівки.
      Даний захід проводиться під патронатом Міністерства соціальної політики України за підтримки Представництва неурядової громадської організації «Компанія А21», Організації з безпеки та співробітництва в Європі, Представництва Міжнародної організації з міграції в Україні. Ця мирна хода проходить вже п’ять років поспіль на захист мільйонів чоловіків, жінок і дітей, які знаходяться у рабстві.