Назад
Електронні петиції

Енергодар представив свої інвестиційні проекти на Міжнародному форумі інтеграції та кооперації «InCo Forum-2018»

Дата публікації: 12.10.2018

     11-12 жовтня 2018 року у виставковому центрі «Козак-Палац» м.Запоріжжя відбувся третій поспіль Міжнародний форум інтеграції та кооперації «InCo Forum-2018».
     Ініціаторами заходу виступили Запорізька обласна державна адміністрація, Запорізька торгово-промислова палата та Агенцієя регіонального розвитку Запорізької області. Партнери “InCo Forum - 2018” – проект міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (проект ПРОМІС), програма «U-LEAD з Європою», Запорізький Центр розвитку місцевого самоврядування, UkraineInvest.
     11 жовтня в рамках форуму відбулися спеціалізовані виставки: «Кооперація територіальних громад», «Будівництво та енергозбереження», «Зроблено в Запоріжжі».
     Уже другий рік поспіль одним з головних аспектів «InCo Forum» стає виставка  інвестиційних проектів від громад області «Кооперація територіальних громад». Саме на цій виставкі були представлені проекти м.Енергодара. Свою продукцію увазі потенційних інвесторів представили ВП “Атоменергомаш” ДП НАЕК “Енергоатом” та ПП “Енхол”. Інформаційними стендами представлена продукція містоутворюючих підприємств ВП “Запорізька АЕС” та АТ ДТЕК “Запорізька ТЕС”.
     Участь в  Міжнародному форумі взяв перший заступник міського голови Ігор Курдя.
     Завдання, які вирішує «InCo Forum-2018» - це презентація економічного потенціалу Запорізької області та інвестиційні проекти об’єднаних територіальних громад; надання можливості для бізнесу розширити двосторонні контракти з потенційними партнерами та створення майданчика для обговорення актуальних тенденцій зовнішньоекономічної та інвестиційної діяльності.
     Саме цим темам були присвячені три панельні дискусії, що проходили одночасно. Кожен мав можливість обрати найкориснішу саме для нього. Також за допомогою спеціально створеної інтерактивної системи голосування кожен учасник форуму міг віддати свій голос за найкращий, на його думку, інвестиційний проект об’єднаних територіальних громад Запорізької області.