Назад
Електронні петиції

Енергодар отримав субвенцію на розвиток Нової української школи, придбання інсуліну та обладнання для ЦНАП

Дата публікації: 08.07.2021
  7 липня під головуванням виконувача обов’язків міського голови Івана Самойдюка відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Енергодарської міської ради.
Одне з питань порядку денного стосувалося збільшення обсягу субвенції з місцевого бюджету за рахунок державної субвенції на здійснення підтримки закладів охорони здоров’я за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету на суму 715 100 грн. Ці кошти будуть направлені на придбання інсуліну для осіб, хворих на цукровий діабет.
Також затверджено субвенцію на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» у сумі 1 305 534 грн. Ці кошти будуть направлені на заробітні плати педагогів-консультантів, підвищення кваліфікації вчителів, придбання меблів, дидактичних матеріалів та ноутбуків. 
Рішенням виконкому затверджено обсяг субвенції з державного бюджету у сумі 594 000 грн на розвиток мережі центрів надання адміністративних послуг. Ці кошти буде спрямовано на придбання обладнання для оформлення біометричних паспортів (330 тис. грн), а також обладнання для видачі посвідчення водія та документів на реєстрацію транспортного засобу (264 тис. грн). Вже скоро енергодарці зможуть отримувати ці послуги у Центрі надання адміністративних послуг «Єдиний офіс» (просп. Будівельників, 22).  
Всі зазначені питання попередньо були погоджені рішенням постійної комісії міської ради з питань економічного розвитку, бюджету, фінансів, розвитку підприємництва та регуляторної політики. 
 Рішенням виконавчого комітету створено комісію для формування пропозицій щодо потреби в субвенції з державного бюджету на проєктні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, підтримку малих групових будинків та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа та виплату грошової компенсації за належні для отримання житлові приміщення. Серед завдань комісії -  підготовка пропозицій для формування потреби в субвенції на вищезазначені цілі, формування списків осіб, які перебувають на квартирному обліку,   погодження житлових об’єктів, які планується придбати для забезпечення житлом дитячих будинків сімейного типу, соціальним житлом тощо.