Назад
Електронні петиції

Енергодар отримав експрес-тести для виявлення коронавірусу

Дата публікації: 26.03.2020

    Вчора Енергодар отримав 250 експрес-тестів для виявлення коронавірусної інфекції. Це - частина гуманітарного вантажу з Китаю, переданого до України та розподіленого між регіонами. 
   100 таких тестів буде передано до СМСЧ, 150 – до Центру первинної медико-санітарної допомоги. 
  Відтепер в Енергодарі медики зможуть проводити тестування для виявлення коронавірусу. Тести проводитимуться тим пацієнтам, хто має чітко виражені симптоми захворювання та госпіталізований до інфекційного відділення. Якщо за допомогою експрес-тесту у людини буде виявлено COVID-19, її біоматеріал буде направлено до обласної вірусологічної лабораторії для підтвердження діагнозу. 
   26 березня міський голова Павло Музика зустрівся з в.о. директора КНП «СМСЧ» Андрієм Бредихіним та обговорив стан готовності СМСЧ до прийому пацієнтів з ознаками інфекції. Найближчим часом за кошти міського бюджету буде додатково придбано ще декілька партій тестів, необхідні медикаменти та засоби індивідуального захисту для медичного персоналу. 
  - Наше першочергове завдання – забезпечити медичні заклади всім необхідним для боротьби з інфекцією та захистити жителів міста від поширення хвороби, - підкреслив Павло Музика.