Назад
Електронні петиції

Енергодар - лідер рейтингу інституційної спроможності і сталого розвитку громад Запорізької області

Дата публікації: 12.08.2021
 
Фондом «Регіональний центр економічних досліджень та підтримки бізнесу» сформовано черговий всеукраїнський рейтинг інституційної спроможності і сталого розвитку малих та середніх громад України з чисельністю населення до 150 тисяч.
Рейтинг відображає інвестиційну привабливість громад станом. Він враховує 40 критеріальних показників. Серед них - участь громади у міжнародних проєктах фінансової та технічної підтримки, наявність угод про співпрацю з іншими громадами, приєднання до ініціативи ЄС «Угода мерів», впроваджених модернізаційних інфраструктурних проєктів у сфері ЖКГ, запровадження Громадського бюджету, наявність бренду, співпраця з бізнесом, наявність та якість стратегій розвитку тощо. 
Всього Фондом було проведено аналіз 66 громад області, за результатами якого визначено 20-ку кращих станом на 1 липня 2021 року. Енергодар посів у ній перше місце. 
Слід зазначити, що попередній рейтинг був розроблений за підсумками 2020 року. Тоді Енергодар посів 5-е місце з 20. За півроку місту вдалося покращити показники та очолити рейтингову таблицю.