Назад
Електронні петиції

Двоє молодих енергодарців представлятимуть місто у фіналі обласного молодіжного фестивалю естрадного мистецтва «Зорепад-2018»

Дата публікації: 19.10.2018

    19 жовтня 2018 року у м.Василівці у Центрі культури і дозвілля відбувся зональний відбірковий тур обласного молодіжного фестивалю естрадного мистецтва «Зорепад-2018». У ньому взяли участь конкурсанти з м.Енергодара та м.Дніпрорудне, Василівського, Кам’янко-Дніпровського, Великобілозерського та Михайлівського районів Запорізької області у віці від 14 до 35 років.
    Фестиваль має багаторічну історію і проводиться вже 27 рік поспіль, відкриваючи нові імена і таланти, запалюючи нові зірки. Метою фестивалю є виявлення та підтримка талановитих молодих виконавців, естетичний і духовний розвиток молодого покоління, популяризація та розвиток молодіжного естрадного мистецтва тощо.
    Зазвичай конкурс проходить у три етапи: підготовчий, зональний відбірковий, фінальний тури та гала-концерт. Участь беруть сольні виконавці та колективи.
    Конкурс - це завжди нелегкі змагання. Але конкурсантів надихали доброзичливі глядачі і групи підтримки, які зустрічали виступи гучними оплесками. Виступи були яскравими і незабутніми, а глядачі та учасники отримали велике задоволення.
Представляти Енергодар на обласному етапі фестивалю у номінації “Естрадний вокал” запросили двох сольних виконавців Данила Костенка та Анну Іканіну — учасників колективу “MusikTime” (керівник Галина Авдєєва).