Назад
Електронні петиції

Дошкільний навчальний заклад №16 «Сопілочка» відсвяткував 30-річний ювілей

Дата публікації: 14.10.2021
 У 1991 році в Енергодарі гостинно відчинив двері вихованцям і розпочав свою роботу дошкільний навчальний заклад №16 «Сопілочка». Це один з найпопулярніших та найпрогресивніших садочків в нашому місті – перш за все, завдяки колективу, який створює для малечі особливо комфортну атмосферу.
У 1991 році ДНЗ №16 очолила Мандзюк Неля Павлівна, яка, з невеликою перервою в роботі, працювала на посаді завідувача закладу до 2016 року. З вересня 2016-го і до теперішнього часу його очолює Світлана Юріївна Кретиніна.
У 1997 році ДНЗ №16 одним з перших у місті став україномовним закладом.  Зараз в ДНЗ функціонують 13 груп, в яких виховуються 253 дитини.
  Колектив закладу великий і досвідчений – 85 співробітників. Серед них – 38 педагогів, з яких 22 особи мають вищу освіту, 1 педагог має звання «Кращій працівник». За 30 років існування із садочка 
№16 було випущено майже 8000 вихованців.
Привітати колектив з ювілеєм прийшли міський голова Дмитро Орлов, керуюча справами виконавчого комітету Яна Дабіжа, начальник управління освіти Світлана Букреєва, голова профспілкового комітету освітян Микола Чорний. 
«Сьогодні перші вихованці закладу виросли, і стали дорослими, успішними людьми. Багато з них приводять до садочку вже своїх дітей.  Вони можуть бути впевненими, що про дитину не тільки подбають, а й організують для неї змістовне та цікаве дозвілля» – зазначив у вітальному слові Дмитро Орлов. – «Я бажаю вам натхнення та задоволення від роботи, міцного здоров’я та невичерпної енергії. Нехай ще через 30 років ваш садочок залишається взірцем на інших!».
Цього дня колектив ДНЗ №16 отримав не лише чисельні вітання й подарунки з нагоди свята, а й був відзначений нагородами Енергодарського міського голови, Енергодарської міської ради та Управління освіти.