Назад
Електронні петиції

До вирішення проблеми безпритульних тварин долучилася Запорізька АЕС

Дата публікації: 07.04.2021

    6 квітня у виконавчому комітеті під головуванням заступника міського голови Сергія Холода відбулося чергове засідання міської постійно діючої комісії для вирішення проблемних питань з утримання тварин. 
    КП «Міськзеленбуд» опрацьовано комерційні пропозиції щодо надання послуг з відлову, стерилізації, вакцинації та перетримки тварин. Згідно вимог законодавства, виконавця даного виду послуг буде визначено за результатами проведення тендерної процедури. 
   Гостре обговорення викликало питання щодо території  для розміщення ветеринарно-стерилізаційного центру, зокрема пропозиції щодо можливості його розташування надані управлінням містобудування та архітектури. 
    На засіданні був присутній начальник цеху господарського забезпечення ВП «Запорізька АЕС» Олексій Мельник, який зазначив, що проблема безпритульних тварин для станції також є нагальною: собаки заходять на територію підприємства, створюючи небезпеку для працівників. Представник АЕС запропоновав розглянути можливість розміщення ветеринарного центру на території об’єктів ЗАЕС, які наразі не використовуються. Для цього на адресу керівництва АЕС міською владою буде направлено листа з переліком необхідних параметрів приміщень для розміщення центру.
      У ході наради також було обговорено досвід інших населених пунктів, який можна використати при роботі над вирішенням проблеми безпритульних тварин. 
      На сесії, проведення якої заплановано 9 квітня, буде представлено звіт  про хід виконання програми гуманного вирішення проблеми безпритульних тварин за 2020 рік, а також коригування до цієї програми, якими передбачено збільшення фінансування на стерилізацію та вакцинацію тварин. За умови виділення коштів, заходи із стерилізації тварин планується здійснити у найкоротші терміни.