Назад
Електронні петиції

ДО УВАГИ ЕНЕРГОДАРЦІВ!

Дата публікації: 22.04.2020

ШАНОВНІ ЕНЕРГОДАРЦІ!

   Відповідно до змін у законодавстві, на період карантину та протягом 30 днів після його скасування заборонено  нарахування штрафів та пені за несвоєчасну оплату житлово-комунальних послуг, а також відключення споживачів від послуг за борги. 
  Втім, законодавчі послаблення не скасовують необхідність повної та своєчасної оплати за спожиті комунальні послуги. Вже сьогодні в Енергодарі суттєво знизився рівень оплати населення за вивіз сміття, водопостачання та інші послуги. 
  Забезпечення громадян якісними комунальними послугами має ключове значення, особливо в режимі надзвичайної ситуації. Відсутність своєчасної та повної оплати від споживачів може призвести до складнощів в роботі комунальних підприємств, неможливості виплачувати заробітну плату працівникам, розраховуватися з постачальниками та надавати населенню життєво необхідні послуги.
  Також просимо звернути увагу на тих, хто потребує допомоги в здійсненні оплати за комунальні послуги, - людей похилого віку, осіб з інвалідністю тощо. Зараз практично всі комунальні підприємства та управителі багатоквартирних будинків вжили необхідні заходи для можливості здійснення споживачами онлайн-платежів за допомогою загальнодоступних сервісів. Допоможіть вашим близьким та сусідам сплатити комунальні платежі онлайн, аби захистити їх від ризику зараження. 
  Закликаємо всіх свідомо та відповідально ставитися до своєчасної оплати за спожиті комунальні послуги, адже від цього залежить забезпечення життєдіяльності нашого міста.