Назад
Електронні петиції

До уваги енергодарців!

Дата публікації: 30.11.2018
   Відповідно до Указу Президента від 26 листопада 2018 року №393 «Про введення воєнного стану в Україні» з 28 листопада 2018 року на території Запорізької області та ще дев’яти областей України введено воєнний стан строком на 30 днів.
   Поліція Запорізької області переведена на посилений режим несення служби, збільшено кількість нарядів поліції.
При в’їзді до міста Енергодара забезпечено роботу блокпосту №1 силами працівників поліції та військовослужбовцями Національної гвардії України, якими проводитимуться перевірки  автотранспорту. Особлива увага приділятиметься власникам транспортних засобів із транзитними номерами, номерними знаками інших областей України та з іноземною реєстрацією.
Енергодарців та гостей міста просять мати при собі документи, що посвідчують особу.
   Під час воєнного стану права та свободи громадян у жодному разі обмежуватись не будуть. Заходів щодо конфіскації автотранспорту та іншої власності для потреб під час виконання завдань у період воєнного стану не планується.
  29 листопада 2018 року відбулося засідання Ради оборони міста Енергодара, у ході якого було розглянуто низку додаткових заходів щодо посилення охорони правопорядку та забезпечення публічної безпеки. Про введення цих заходів жителів міста буде поінформовано додатково шляхом розміщення у ЗМІ та на офіційних ресурсах.  
   Просимо енергодарців із порозумінням поставитись до превентивних заходів, адже вони покликані на забезпечення безпеки та правопорядку у місті та регіоні.