Електронні петиції

ДО УВАГИ ЕНЕРГОДАРЦІВ! СТОСОВНО ОПЛАТИ ПОСЛУГ КП "ТЕПЛОВОДОКАНАЛ"

Дата публікації: 10.06.2019

   У зв’язку з численними зверненнями від жителів міста до виконавчого комітету Енергодарської міської ради щодо надходження до їх поштових скриньок платіжок за комунальні послуги від КП «Тепловодоканал», міським головою Павлом Музикою надано доручення провести відповідну роботу щодо здійснення перевірки зазначеної інформації та з’ясування обставин. Директору КП «ТВК» доручено надати письмове пояснення з даного питання. 
  Виконавчий комітет Енергодарської міської ради повідомляє, що, у зв’язку з відсутністю на сьогоднішній день затверджених тарифів для КП «Тепловдоканал», правових підстав для виставлення споживачам рахунків для оплати за комунальні послуги від КП «ТВК» на даний час немає. 
  У подальшому, після затвердження рішенням виконавчого комітету тарифів для КП «ТВК», а також затвердження рішенням Енергодарської міської ради розміру відшкодування вартості тарифів з міського бюджету,  своєчасна та повна оплата за комунальні послуги буде обов’язковою для всіх мешканців міста.
  При затвердженні тарифів будуть враховані висновки роботи створеної комісії з перевірки розрахунків тарифів на послуги КП «ТВК».