Назад
Електронні петиції

До 10 квітня заклади освіти та культури працюють в обмеженому режимі

Дата публікації: 31.03.2021
31 березня міський голова Дмитро Орлов провів чергову робочу нараду з питань роботи закладів освіти та культури міста.
  У зв’язку з посиленням карантинних заходів до 10 квітня учні 5-10 класів навчальних та позашкільних закладів, художньої та музичної шкіл навчаються за дистанційною формою. Для вихованців дитсадків, учнів молодшої ланки та 11-класників освітній процес продовжується у звичайному режимі з дотриманням всіх протиепідемічних вимог. Роботу приватних гуртків та секцій, які орендують приміщення в закладах освіти, також тимчасово припинено. 
На сьогодні на карантин закрито 12 груп у восьми ДНЗ та два класи початкової школи. Хворіють на коронавірус 9 учнів шкіл, 7 вихованців дитсадків, 4 працівника школи та 10 працівників ДНЗ. 
    На період карантину заклади культури також працюють в обмеженому режимі. Художній виставковий зал та бібліотеки зачинені для відвідувачів, культурно-масові заходи в МПК «Сучасник» скасовані. 
10 квітня відбудеться пробний етап ЗНО-2021. Відповідно до рішення Міністерства освіти, воно проходитиме в очній формі. В Енергодарі ЗНО буде організовано на базі ЕЗОШ №7 із дотриманням всіх карантинних вимог. Планується, що участь в ньому візьмуть понад 300 абітурієнтів, яких буде розміщено у 23 аудиторіях для дотримання соціальної дистанції. 
Фахівцями Інклюзивно-ресурсного центру триває прийом дітей для влаштування у групи та класи спеціального призначення. Наразі у центрі проводяться корекційні заняття для 15 дітей. Всі заходи здійснюються з дотриманням протиепідемічних обмежень.  
Закладами освіти та культури підготовлені та подані до Центру первинної медико-санітарної допомоги списки працівників, які виявили бажання вакцинуватися від COVID-19. 
За дорученням міського голови спеціалістами КП «Тепловодоканал» проведено комісійне обстеження системи опалювання в Дитячій музичній школі. За результатами обстеження проведено роботи з налаштування теплових вузлів. Зараз температурний режим у закладі відповідає нормі. Для комплексного вирішення питання є потреба у термомодернізації приміщень та будівлі школи, що дозволить у подальшому уникнути проблем з опаленням під час осінньо-зимового періоду.