Назад
Електронні петиції

Дмитро Гортенко – переможець обласного конкурсу «Батько року» у номінації «Батько-волонтер»

Дата публікації: 17.09.2021
    17 вересня, напередодні відзначення в Україні Дня батька, в Запорізькій облдержадміністрації відбулося урочисте нагородження переможців обласного конкурсу «Батько року». 
    Цього року у конкурсі взяли  участь 70 чоловіків у 17 номінаціях.
  За результатами засідання конкурсної комісії з визначення переможців обласного конкурсу було обрано 48 кращих чоловіків-переможців. Перемогу у номінації «Батько-волонтер» одержав Дмитро Гортенко.
  Дмитро Гортенко - начальник зміни турбінного відділення експлуатаційного підрозділу ВП «Запорізька АЕС». Виховує дочку та сина. Окрім професійного виконання обов’язків на основній роботі, Дмитро постійно займається громадською та волонтерською діяльністю, допомагає іншим. 5 років тому увійшов до активного складу ГО «Передова». Він один з перших енергодарців, хто потурбувався про забезпечення хлопців у зоні АТО всіма необхідними речами: харчами, одягом, обладнанням, постійно ремонтував автотехніку та у складі ГО «Передова» доставляв все це у гарячу зону.
    Енергодарська міська рада та її виконавчий комітет вітають Дмитра Гортенка з отриманням почесного звання «Батько року» та бажають подальших успіхів у всіх сферах життя.