Електронні петиції

Для енергодарців проведено тренінг щодо участі громадськості у бюджетному процесі

Дата публікації: 10.09.2019

    10 вересня на базі художнього виставкового залу для енергодарців проведено тренінг «Громадська участь в місцевому бюджетуванні». 
    Захід організовано експертами Фундації ПАУСІ у рамках Ініціативи «Громадська участь в місцевих бюджетах». Проект реалізується німецьким товариством міжнародного співробітництва Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) Gmbh та фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини.
    Учасники тренінгу, серед яких - автори проектів Громадського бюджету, фахівці органів місцевого самоврядування, представники громадськості, обговорили особливості бюджетного процесу на місцевому рівні, шляхи комунікації з громадою щодо процесів його формування, ознайомилися з кращими прикладами практик громадської участі та виявили проблемні питання, які можуть виникати під час їх реалізації. 
    Вже завтра, 11 вересня, на базі ХВЗ відбудеться воркшоп для молоді «Громадська участь в місцевому бюджетуванні». Під час нього представники молоді Енергодара дізнаються про принципи місцевого самоврядування, формування бюджету та методи залучення до процесів прийняття рішень.