Назад
Електронні петиції

Для Енергодара збільшено обсяг субвенції з державного бюджету

Дата публікації: 30.10.2018

       30 жовтня 2018 року під головуванням міського голови Павла Музики відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Енергодарської міської ради. 
До порядку денного було включено одне питання – про збільшення обсягу медичної субвенції з державного бюджету. 
     Начальник фінансового управління міської ради Олена Денисенко повідомила, що, відповідно до повідомлення Державної казначейської служби України збільшено обсяг медичної субвенції з державного бюджету на заробітну платню працівникам КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» на IV квартал на суму 3 606 200 гривень.
      Також, відповідно до Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, внесено зміни до розміру субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження. Рішенням виконавчого комітету фінансовому управлінню міської ради зменшено бюджетні призначення на 2018 рік у сумі 298 626 гривень та перенаправлено ці кошти іншому розпоряднику бюджетних коштів – управлінню освіти мыськоъ ради для проведення ремонту теплового вузла у ЕЗОШ №4. 
       Слід зазначити, що напередодні відповідне рішення було затверджено рішенням постійної комісії з питань економічного розвитку, бюджету, фінансів, розвитку підприємництва та регуляторної політики.