Назад
Електронні петиції

Для Енергодарського відділу поліції придбано п'ять нових автомобілів

Дата публікації: 23.07.2018

5 липня 2018 року на площі перед МПК «Сучасник» відбулися урочисті заходи з нагоди Дня Національної поліції України.

З вітальним словом до співробітників Енергодарського міського відділу поліції звернулися міський голова Павло Музика, голова Запорізької ОДА Костянтин Бриль, народний депутат України Володимир Бандуров.

Міський голова подякував працівникам поліції за ефективну роботу, наголосивши на важливості підтримки правоохоронних органів, створення належних умов для несення служби.

Напередодні, під час обласної наради було обговорено питання щодо необхідності запровадження у містах області програми «Безпечне місто», спрямованої на підтримку правоохоронних органів. В Енергодарі така програма вже успішно діє. Завдяки їй цього року за кошти міського бюджету для Енергодарського відділення поліції було придбано п'ять поліцейських автомобілів Renault Dokker. Їх загальна вартість – 2 млн. 515 тис.грн. Новий транспорт планується використовувати у роботі для підрозділів з охорони громадського порядку, дільничних інспекторів та патрулюванні міста. Також з бюджету виділено кошти для придбання форменого одягу, палива і автомобіля для перевезення спецконтингенту. Окрім того, запевнив міський голова, до кінця року планується завершити роботи із обладнання в Енергодарі системи відеоспостереження, що також стане в нагоді при боротьбі зі злочинністю.  

Представники влади урочисто вручили поліцейським екіпажам ключі від нового службового спецтранспорту.

За сумлінне виконання службових обов’язків, відданість справі, професіоналізм кращі працівники відділу поліції відзначені нагородами – Почесними грамотами виконавчого комітету, Листами подяки міського голови та пам’ятними подарунками. Нагрудними знаками Енергодарської міської ради “Кращий працівник” відзначено начальника Енергодарського відділу поліції ГУ Національної поліції в Запорізькій області Дмитра Лізогубова та начальника сектора кадрового забезпечення відділу поліції Сергія Касая.