Назад
Електронні петиції

Для дітей пільгових категорій відбудуться заходи до Дня Святого Миколая

Дата публікації: 10.12.2021
 
 10 грудня у виконавчому комітеті міської ради відбулася чергова робоча нарада з керівниками закладів соціальної сфери міста.
З наступного тижня працівниками соціальних служб розпочинаються заходи з організації привітань з новорічними святами дітей, які перебувають на обліку. Фахівці Центру соціальних служб відвідають за місцем проживання діток та молодь з інвалідністю та передадуть їм солодкі подарунки до Дня Святого Миколая від міської ради. Також у Центрі відбудуться святкові заходи для дітей та осіб з інвалідністю, які відвідують групи денного догляду.
19 грудня 12 дітей з категорії дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей з сімей, що опинилися у складних життєвих обставинах, будуть направлені службою у справах дітей міської ради до Запорізького цирку – на святковий захід – відкриття головної ялинки області.
Наступного тижня службою у справах дітей спільно з працівниками поліції буде проведено профілактичний рейд з перевірки умов проживання, утримання та виховання дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах.
У ході наради обговорено питання щодо розширення повноважень та обов’язків управління праці та соціального захисту населення. Нагадаємо, у зв’язку з реорганізацією відділу сім’ї, молоді та спорту з 1 січня до управління буде передано ряд завдань та функцій щодо оздоровлення дітей та молоді, обліку багатодітних сімей, протидії домашньому насильству та торгівлі людьми тощо.