Назад
Електронні петиції

Директора ЕНВК «ДНЗ-ЗНЗ» №9 Валентину Деркач привітали з виходом на заслужений відпочинок

Дата публікації: 30.06.2021
  30 червня виконувач обов’язків міського голови Іван Самойдюк привітав директора навчально-виховного комплексу №9 Валентину Деркач із виходом на заслужений відпочинок.
Понад 50 років Валентина Олексіївна присвятила вихованню та навчанню дітей.  37 з них була незмінним керівником НВК №9. Завдяки своїй великій працьовитості та відданості справі була відзначена численними педагогічними нагородами Міністерства освіти і науки України, має звання «Відмінник освіти України» та «Заслужений працівник освіти України», внесена до Книги пошани міста Енергодара та має звання Почесного жителя міста. 
Завдяки її педагогічній майстерності у закладі створені всі умови для виховання дітей, розвитку їх талантів та здібностей. Результатом цієї роботи є численні нагороди та відзнаки ЕНВК.  Сьогодні навчально-виховний комплекс №9 є лідером навчальних закладів області як заклад нового типу. 
Іван Гнатович подякував Валентині Деркач за багаторічну роботу, побажав міцного здоров’я та благополуччя, вручив Лист подяки та пам’ятний подарунок.
До привітань приєдналися друзі та колеги, представники управління освіти та колектив закладу.