Назад
Електронні петиції

Депутати фракції «Опозиційна платформа – За життя» прозвітували про свою роботу за рік

Дата публікації: 13.12.2021
10 грудня про свою роботу за рік звітували депутати Енергодарської міської ради фракції політичної партії «Опозиційна платформа – «За життя»». 
Фракція «ОПЗЖ» є найбільшою у міській раді, до неї входять 12 депутатів. Народні обранці прозвітували про роботу на сесіях та у складі постійних комісій. Протягом звітного періоду депутати проводили прийоми громадян, зустрічалися з мешканцями, відпрацьовували звернення енергодарців, ініціювали вирішення ряду нагальних питань, подання звернень до органів влади вищих рівнів тощо.
Приділено увагу питанням соціального захисту громадян та наданню матеріальної допомоги на лікування. Зокрема, на звернення представників ГО «Паростки добра Енергодара», за ініціативи депутата Катерини Тітової, було виділено додаткові кошти за програмою соціального захисту населення на оплату послуги з відвідування басейну повнолітнім особам з інвалідністю.
Депутатами фракції надано підтримку у реалізації ряду соціальних та молодіжних проєктів, взято участь у благодійних заходах, а також у підготовці проєктів Громадського бюджету. 
Вже сьогодні, 13 грудня, з 17.00 у конференц-залі адмінбудівлі міської ради перед енергодарцями звітуватимуть депутати фракції політичної партії «Європейська солідарність» Панов Євген Олександрович, Деркач Ярослав Григорович та Випирайло Марина Андріївна.