Назад
Електронні петиції

Депутати Енергодарської міської ради передали вчителям 37 ноутбуків, придбані за кошти державного та місцевого бюджетів

Дата публікації: 03.12.2021
До закладів загальної середньої освіти Енергодара передано 37 сучасних ноутбуків. Їх було придбано у рамках національної програми “Ноутбук кожному вчителю”. 
Всього за цією програмою, запровадженою за підтримки Міністерства цифрової трансформації та Міністерства освіти і науки України, ноутбуками планується забезпечити понад 60 тисяч вчителів. На це у держбюджеті було передбачено додатково 1 млрд гривень на боротьбу з COVID-19 та його наслідками під час освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти. Зокрема, 980 млн грн., на умовах співфінансування з місцевих бюджетів, виділені саме на придбання для вчителів ноутбуків високої якості. 
Цього тижня навчальні заклади Запорізької області отримали 1600 одиниць техніки. З них 37 передано до закладів освіти Енергодара. У рамках співфінансування на придбання нового комп’ютерного обладнання з міського бюджету було виділено 190 010 грн. 
Сьогодні, 3 грудня, депутати міської ради передали нову техніку, що була розподілена пропорційно, до всіх гімназій та ліцею Енергодара. Вони вручили ноутбуки і подякували педагогам за їх важливу працю, за пошук нових форм навчання в умовах коронавірусної пандемії, а також зазначили, що державний і міський бюджети – це передусім кошти платників податків. Тож такі спільні програми – найкраще підтвердження ефективності використання бюджетних коштів для розвитку системи освіти в країні.