Назад
Електронні петиції

Цього року серед енергодарських випускників – 14 «золотих» медалістів

Дата публікації: 07.07.2021
  7 липня під головуванням виконувача обов’язків міського голови Івана Самойдюка відбулася чергова робоча нарада з питань роботи закладів освіти та культури міста.
  Дитячі садки щоденно відвідують близько тисячі дітей. Хворих на COVID-19 серед дітей та персоналу немає. 
 Триває літня оздоровча кампанія. Вчора завершилася перша зміна у пришкільному таборі відпочинку «Усмішка», який відкрито на базі ЕНВК №6 спільно з профспілковим комітетом Запорізької АЕС. З 8 липня стартує друга зміна, під час якої у таборі відпочинуть та оздоровляться 144 дитини працівників ЗАЕС. 
  Минулого тижня енергодарські випускники отримали документи про освіту. Цей навчальний рік збагатив «золотий фонд» Енергодара ще на 14 медалістів. Всі вони підтвердили свої відзнаки високими результатами на ЗНО.  
  У рамках підготовки до нового навчального року у навчальних закладах триває ремонтна кампанія. Наступного тижня керівництвом управління освіти буде проведено виїзний огляд стану виконання робіт. 
  Продовжується робота щодо реалізації проєктів Громадського бюджету у закладах освіти. Вже укладено договори на виконання робіт по двом об’єктам – ЕЗОШ №2 та ДНЗ №10. На цьому тижні очікується постачання будівельних матеріалів для виконання робіт. 
Після тривалих дощів у закладах освіти виявлено випадки протікання покрівель. За результатами обстежень складено дефектні акти та підготовлено кошторис ремонтних робіт. Відповідні коригування до бюджету будуть винесені на розгляд сесії міської ради. 
Заклади культури також працюють у штатному режимі. На базі дитячої бібліотеки проводилися розважальні заходи для малечі, яка відпочиває у таборі «Усмішка». 
Завершено роботи з перенесення кам’яної баби – відтепер пам’ятка прикрашає подвір’я художньої школи. У подальшому відділом культури спільно з Кам’янсько-Дніпровським історико-археологічним  музеєм планується провести роботу з визначення походження кам’яної баби та встановлення її на облік як історичної пам’ятки.