Назад
Електронні петиції

Члени виконавчого комітету погодили зміни до міських програм

Дата публікації: 04.09.2020

     4 вересня відбулося позачергове засідання виконавчого комітету. До порядку денного внесено три питання про погодження змін до міських програм.
    У зв'язку із введенням у місті карантину та зниження рівня оплати населенням за комунальні послуги на комунальних підприємствах міста виникла заборгованість. Склалася ситуація, коли фінансовий стан КП часто не дозволяє своєчасно розраховуватися за поставлене паливо та виплачувати заробітну плату персоналу. Програма фінансової підтримки комунальних підприємств міста передбачає виділення коштів для КП на поворотній основі. Наразі члени виконкому погодили внесення змін до програми та виділення коштів на поворотній основі для КП «Чисте місто». 
   Члени виконавчого комітету погодили проєкт змін до Комплексної програми розвитку охорони здоров’я м.Енергодара на 2020-2022 роки. Змінами передбачено збільшення суми видатків на проходження працівниками КНП «МЦПМСД» медичного огляду, оскільки збільшилася вартість платних послуг КНG «СМСЧ». Також збільшилася потреба у контейнерах для забору крові з лейкофільтрами. Для цього запропоновано збільшити кошти заплановані на їх придбання.
    У ході засідання погоджено проєкт змін до Програми реформування та розвитку ЖКГ, об’єктів благоустрою, дорожнього господарства міста Енергодара на 2019-2021 роки. Зміни стосуються заходів із господарської діяльності комунальних підприємств міста.