Назад
Електронні петиції

Члени виконавчого комітету підтримали питання щодо збільшення фінансування на оздоровлення дітей

Дата публікації: 18.10.2018

       18 жовтня 2018 року під головуванням міського голови Павла Музики відбулося чергове засідання виконавчого комітету Енергодарської міської ради. 
       Члени виконавчого комітету погодили зміни до Комплексної міської програми підтримки дітей, молоді, сім’ї та гендерного паритету на 2016-2019 роки. Змінами пропонується збільшити фінансування програми у 2019 році на суму 262 561 гривень. Зокрема, ці кошти буде направлено проведення заходів з оздоровлення та відпочинку дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, придбання медичних препаратів для надання першої медичної допомоги під час перевезення дітей даної категорії на екскурсії або до дитячих закладів оздоровлення, організацію екскурсійних подорожей для дітей з багатодітних сімей, а також перевезення призовників міста на обласний збірний пункт.  
       Рішенням виконавчого комітету погоджено проект Програми організації оплачуваних громадських робіт у місті Енергодарі на 2019 рік. Програма передбачає вирішення проблеми тимчасової зайнятості осіб, які не мають роботи, шляхом залучення їх до оплачуваних громадських робіт. Станом на початок вересня 2018 року на обліку в Енергодарській міській філії Запорізького обласного центру зайнятості перебувало 416 безробітних громадян, які потребують допомоги у працевлаштуванні. З них 266 осіб одержують допомогу по безробіттю, середньомісячний розмір якої - 2527 грн. 
      Рішенням виконавчого комітету надано дозвіл на видалення 71 дерева, розташованого на міському кладовищі, двох дерев на території скверу на вул.Курчатова, трьох дерев біля житлового будинку №17 на вул.Молодіжній, одного дерева на придорожньому газоні на просп.Будівельників та одного - на придорожньому газоні на вул.Придніпровській.